O nás

Firma GP-Services s.r.o. vznikla v roce 2016 v Lovosicích z důvodu zajištění služeb v několika hlavních i vedlejších oborech, které naleznete v záložce služby. Transformovala se z firmy fyzické osoby Petr Gaube, která se od roku 2004 zaobírala montážemi v oboru topení-voda-plyn-koupelny. Od té doby jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti koupelen, plynofikace, vodoinstalatérství a topenářství malých i velkých budov. 

Firma se postupně rozvíjela z původního zaměření montáží ústředního topení a plynofikací a instalatérské práce až ke službám jako je například servis plynových spotřebičů, elektrikářské práce a další služby které dnes provádíme a zprostředkováváme .

Za několik let naší činnosti máme za sebou celou řadu úspěšných akcí. Naší dominantou je postarat o zákazníka od projektové dokumentace, montáž, po uvedení do provozu, předání díla a následného záručního i pozáručního servisu. Naším cílem je spokojený zákazník, proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dle jeho potřeb a možností.