Elektroinstalace 

Elektrické rozvody jsou vybavením, do kterých by měl zasahovat pouze autorizovaný profesionál. Naši elektrikáři mají léta praxe v oboru. Provádíme veškeré elektrikářské práce od drobných oprav zásuvek, vypínačů přes výměny jističů, odborné zapojování elektrických spotřebičů až po komplexní opravy nebo nové montáže a následné revize. Provádíme také 3 fázové rozvody 400V pro náročnější elektrické zařízení což jsou např. sklokeramické varné desky nebo vybavení dílny.

Provádíme...​​

  • Revize
  • Kompletní rozvody elektřiny
  • Výměny vypínačů a zásuvek
  • Montáže kotlů, sporáků a varných desek a 
  • Instalace všech spotřebičů
  • Osvětlení

- Elektroinstalace- LOXONE

S LEXONE ŘEŠENÍME INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

VAŠE DOMÁCNOST - JEDNODUCHÉ O VLÁDÁNÍ - INTELIGENTNÍ AUTOMATIZACE.

Loxone Miniserver tvoří srdce inteligentního domu a řídí vše, co Vás napadne! Od ovládání osvětlení, stínění, audia až po inteligentní regulaci vytápění!

V Loxone chytrém domě je vše řízeno centrálně pomocí malé zelené krabičky. Chytré bydlení dostává prostřednictvím této "centrály" úplně nový rozměr. Už žádný uzavřený systém, ale inteligentní elektroinstalace, která má smysl. Od používání běžných tlačítek k ovládání osvětlení, žaluzií až po inteligentní regulaci vytápění domácnosti nebo integrace fotovoltaiky a jiných komplexních systémů.

STÍNĚNÍ

Ovládání stínící techniky jednotlivě, ve skupinách nebo automaticky. Použití stínící techniky jako alarm (všechny žaluzie se pohybují nahoru).


OSVĚTLENÍ

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnoho dalšího. Vytvořte si ve Vašem domě s Loxone dokonalou světelnou atmosféru.


VYTÁPĚNÍ & CHLAZENÍ

Vaše místnosti budou mít vždy optimální teplotu. Ráno bude například v ložnici nastavená příjemná teplota 19°C a v koupelně 22°C.


MULTIMEDIA

Poslech oblíbené hudby v každé místnosti: Nastavení přehrávání například pro ranní koupel, večeři a další situace v chytré domácnosti.


ENERGIE

Úspora spotřebované energie, automatické vypnutí nepoužívaných spotřebičů, využití vlastní vyrobené energie a mnoho dalšího.


ALARM

Vytvořte si vlastní alarm se stávajícími komponentami jako je senzor přítomnosti. Postrašte nezvané hosty zapnutím osvětlení, hudby nebo stínící technikou.


Loxone inteligentní dům pozná situace jako je přítomnost, teplota, požár, vloupání, západ slunce a mnohem více. Přesně ví, co má v určitých případech ovládat a to je to, co dělá dům inteligentním.

Pokud právě nejste doma, inteligentní dům se postará o mnoho věcí za Vás: Odpojení spotřebičů od napájení. Automaticky sníží teplotu. V případě vloupání nebo požáru se spustí alarm. Stínění během horkých dnů. A mnohem více!

Bez Vašeho zásahu Vám inteligence pomůže ušetřit za energii. Například automatické zhasnutí světel v místnosti, kde se právě nikdo nenachází, vypnutí spotřebičů, když nejste doma a mnoho dalšího.

Systém Vás upozorňuje na různé situace. Například, když zůstanou dveře od garáže po setmění stále otevřené, vytopení vodou nebo příchod nezvaného hosta, ...

Ovládat domácnost můžete klasicky přes tlačítka nebo přes mobilní telefon, když právě nejste doma - V Loxone inteligentním domě mohou být aktivovány scény, které se přizpůsobí Vašemu životnímu stylu a ne naopak.Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.